Nowe Żegrze

NOWE ŻEGRZE to niewielkie, kameralne osiedle składające się z czterech budynków, które powstaną u zbiegu ulic Rzeczańskiej i Byteńskiej na poznańskich Ratajach.

Doskonała komunikacja
z centrum Poznania

Niska zabudowa

Podziemna hala garażowa

Jest to inwestycja, która zapewni każdemu wygodne miejsce do życia. Każdy z budynków ma pięć kondygnacji oraz podziemną halę garażową z miejscami postojowymi. Na terenie osiedla znajdować się będzie plac zabaw dla dzieci a także siłownia plenerowa. Budynki wyposażone będą w instalację fotowoltaiczną, co pozwoli na zmniejszenie kosztów energii elektrycznej na częściach wspólnych nieruchomości.

W nowocześnie zaprojektowanych budynkach znajdziecie Państwo funkcjonalnie rozplanowane mieszkania – idealne zarówno dla singli, jak i dla rodzin ceniących wygodne, miejskie życie. Mieszkania na parterze będą posiadać ogródki, a mieszkania na piętrze przestronne balkony.

W I etapie inwestycji powstał budynek D, w którym znajdują się 24 mieszkania, 2 i 3 pokojowe oraz budynek A i B, gdzie zostaną wybudowane po 54 mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe o powierzchni od 35 do 52 m2. Istnieje także możliwość połączenia mieszkań w jedno większe np. 4 pokojowe.

Lokalizacja inwestycji zapewnia doskonałą komunikację z innymi częściami Poznania, zarówno samochodem jak i transportem publicznym (liczne linie autobusowe i tramwajowe, także linie nocne). W pobliżu znajduje się mnoga ilość sklepów (m.in. Biedronka, Lidl czy Galeria Posnania), przedszkole, szkoła jak i liczne tereny zielone oraz ścieżki rowerowe.

Do sprzedaży został wprowadzony budynek C w którym znajdować się będą 84 mieszkania o powierzchniach od 30 do 84m2.

Terminy realizacji:

  • Budynek D - gotowy
  • Budynek A - gotowy
  • Budynek B - gotowy
  • Budynek C - gotowy
Przejdź do strony: Plan osiedla
Przejdź do strony: Lokalizacja
Przejdź do strony: Wybierz mieszkanie
Przejdź do strony: Znajdź mieszkanie
Przejdź do strony: Galeria
Przejdź do strony: Kontakt